לוגו ליעד וטשטיין ושות'

אודותליעד וטשטיין ושות’ הוא אחד מהמשרדים המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני. המשרד מייצג שורה ארוכה של לקוחות בינלאומיים ומקומיים בתיקים סבוכים בתחום הפטנטים, זכויות יוצרים, סימני מסחר, מדגמים וזכויות מטפחים. למשרד מומחיות מיוחדת בליטיגציה בתחומים טכנולוגיים מורכבים, בעיקר בתחום הכימיה, מדעי החיים ותחומים הנדסיים שונים. כמו כן, המשרד מייצג מספר רב של בעלי מותגים בינלאומיים במאבק בשיווק מוצרים מזויפים.

משרד עו”ד ליעד וטשטיין ושות’ מייצג את מרבית חברות התרופות הבינלאומיות בסכסוכים משפטיים מורכבים. בנוסף, המשרד נבחר לייצג את מדינת ישראל בתיקי הדגל של המדינה בתחום הקניין הרוחני והוא מייצג גם גופי מחקר של המדינה ואת התעשיות הביטחוניות בסכסוכי פטנטים. כמו כן, המשרד מייצג שורה ארוכה של חברות בינלאומיות בתחום המדיה, המחשבים, האופנה והספורט בסכסוכים מורכבים בתחומים של זכויות יוצרים וסימני מסחר. המשרד מתמחה גם ברישום של פטנטים, מדגמים וסימני מסחר.
ליעד וטשטיין ושות’ זוכה להערכה מקצועית רבה בישראל ובעולם. המשרד מדורג בכל המדריכים הבינלאומיים כאחד המשרדים המובילים בישראל בתחום הקניין הרוחני. המשרד הוקם ומנוהל על ידי עו”ד ליעד וטשטיין, שהוא אחד מעורכי הדין הבכירים ביותר בישראל בתחום הקניין הרוחני. ליעד נבחר באופן עקבי על ידי לקוחות, עמיתים ומדריכים בינלאומיים כליטיגטור המוביל בתחום הקניין הרוחני בישראל והיה מעורב במשך השנים בחלק ניכר מהסכסוכים המשפטיים החשובים ביותר בתחום.


Our Offices

Skip to content